Hac Malzemeleri

Listeleme Yapısı:

Ahşap Araç Süsü Renkli, UV Baskılı, Çift Yönlüdür.Paket İçeriği Toplam: 35 AdetAyet'el Kürsi - Sefer Duası: 20 AdetAllah cc - Muhammed (sav): 5 AdetKabe (resimli) - Sefer Duası: 5 AdetKabe - Ravza (resimli): 5 Adet..

..

..

..

(0)
Sipariş (0)

Dikdörtgen Tepsi

..

(0)
Sipariş (0)

Dosso Ayakkabı V1

..

..

(0)
Sipariş (0)

Heybeli İbrik

Koli   : 6 AdetRenk : Altın ve Nikel..

Poşetli 1250 gr. ağırlığındadır.İhram ve hükümleriİhram, iki parçalı bez olup, iple bağlanmaz, düğümlenmez ve kancalı iğne ile tutturulmaz. Hac, umre, ticaret veya herhangi bir şey için uzaktan gelenlerin, mikât denilen yerleri, ihramsız geçerek, Mekke-i Mükerreme Haremi’ne girmeleri haramdır. Geçenin, geri mikâta gelip ihrama girmesi lazımdır..

(0)
Sipariş (0)

İhram Bambu 2

Bambu İhramTer emici özelliğe sahiptir% 100 hidrofilidir% 100 pamuk iplikten üretilmiştir.2 Parça Alt ve ÜstBoyutlar : 110 x 220 cmÜrün ambalajı farklılık gösterebilir...

Hedisam Mikro Koton İhramTer emici özelliğe sahiptir% 100 hidrofilidir% 100 pamuk iplikten üretilmiştir.2 Parça Alt ve ÜstBoyutlar : 110 * 220 cm..

Koli: 8 Ad.İçerik: Muhtelif Renk ..

..

..

(0)
Sipariş (0)

Kahve Seti Renkli

ÜRÜN BAKIM/TEMİZLİKÜrünün zamak kısımları makinede kesinlikle yıkanmamalıdır. Zamak temizliğin de nemli bir bez kullanılarak temizlenip kuru bez ile kuru bırakılmalıdır. Zamak yapısı gereği zamanla matlaşma yapabilir. Bu gibi durumlarda pamuk yardımı ile sildiğinizde eski parlaklığına geri getirebilirsiniz. Asla ıslak veya nemli bırakmayınız.Cam kı..

..

(0)
Sipariş (0)

Mercan Takke

paket 12 li..

YASİR MİSVAK KALEM KAPLI ÜRÜN ÖZELLİKLERİVakumlanmış, yaş ve taze misvaktır. Yasir Kalem misvak ortalama bir misvak boyutundadır. Bu nedenle kullanmakta olduğunuz misvak rahatlıkla resimde olduğu gibi bu kutunun içerisine girebilir. Kullanmakta olduğunuz misvağı bu kutunun içersine yerleştiriniz. Kutunun kapağını kapattıktan sonra kalem misvak bir ..

İhram 1300 Gram Klasik ihram çeşididir. %100 pamuktur...

Koli : 24 ad. ..

..

Tablet Teyemmüm Taşı %100 Doğal Topraktan Üretilmiştir.Çapı 22 cmAbdest Zorluğu Olan Hastalar İçin Üretilmiştir...

(0)
Sipariş (0)

Takke Tüm Fileli

Paket: 12RenklerBordoSiyahKahveBeyazLacivert..

..

(0)
Sipariş (0)

Yaka Bayrağı

..

(0)
Sipariş (411)

Yasir Keten Şalvar

..

Zemzem Takımı İçeriği; 6 Adet Fincan1 Adet Sürahi1 Adet Tepsi ..

Zemzem Takımı Ürün Özellikleri6 Adet Fincan1 Adet Sürahi1 Adet Tepsi1 Adet Güldanlık1 Adet Hurma Tası Olarak Satılmaktadır..

Zemzem Takımı Özellikler1 Adet Sürahi1 Adet Tepsi6 Adet Fincan..

6 Adet Zemzem Fincanı1 Adet Zemzem İbriği1 Adet Güldanlık1 Adet Tepsi..

Gösterilen: 1 ile 30 arası, toplam: 63 (3 Sayfa)