Erkek Giyim & Aksesuar

Listeleme Yapısı:
(0)
Sipariş (0)

Motorcu Eldiven

..

     Y A S İ R  Mevsimlik Şalvar PantolonYasir Mevsimlik Şalvar Pantolon Namaz Kılarken Rahatlık Sağlayacaktır.Beli Lastikli Kemer Takmaya Uygundur.Kaliteli Mevsimlik Kumaşı Sayesinde Uzun Yıllar Kullanabilirsiniz.1-4 Beden Aralığı%100 Polyester kumaşDış muhafaza karton kutuluAğırlık: 430 grKutu ölçüleri: En: 20 cmBoy: 28 c..

(0)
Sipariş (14)

Yasir Keten Gömlek

Keten gomlek3 düğmeli ve boydan düğmeli olarak çeşitleri ve renkleri mevcuttur..

Renk: Siyah, Lacivert, Taş, Krem, Mavi %100 Polyester kumaşDış muhafaza karton kutu1-4 arası beden seçeneğiKutu ölçüleri:En: 20 cmBoy: 28 cmAğırlık: 346 gr ..

(0)
Sipariş (4)

OSMANLI FES

Ürün çocuk ve yetişkin için imalatı yapılmaktadır. Fesin Yüksekliği 12 cm dir.ürünümüz Payitaht Abdülhamid dizisinde Kullanılan Feslerdendir.Payitath Abdülhamid dizisi itibariyle birlikte en çok ilgi alaka gören feslerimizdendir...

İşleme Osmanlı Fesi;Kumaş Kalitesi Süet KadifedirSağlam karton ile hazırlanıp üzerine kumaş kaplanmıştır.PüsküllüdürÜrün Yüksekliği 8.5 cm dir..

İÇİNDEKİLER:1 Adet 2,20 cm  8 metre Hassa Kumaş1 Adet Havlu1 Adet Peştamal1 Adet Sabun1 Adet Sünger1 Adet Pamuk1 Çift Eldiven1 Küçük Poşet Çörek OtuKefen Takımı Seti Erkekler için gerekli olan son görev için hazırlanmış settir.  ..

Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)