Kitap Çeşitleri

Listeleme Yapısı:

..

En: 22 cmBoy: 23 cmAğırlık: 564 grKutu içeriği: 1 adet inci tesbih, 1 adet şamua kağıt 128 sayfa kadife kaplı yasinDış kutu çift katmanlı mdf malzeme..

En:13 cmBoy: 17 cmAğırlık: 90 grKutu içeriği: 80 sayfa saman kağıtlı yasin, 1 adet plastik tesbih, dış kutusu asetat malzemedir..

..

..

..

TOPTAN ALIMLARDA BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ+90 532 349 02 42 ile WhatsApp'ta sohbet edin..

(0)
Sipariş (0)

Ayfa Kalem Kuran

..

En: 20 cmBoy: 29 cmAğırlık: 1578 grKadife kumaş kaplı kur'an-ı kerim üzeri pleksi baskıDış kutu mdf ve pleksi malzemeden tasarlanmıştırDış ahşap kutu rengi ve iç kuran kadife rengi ile aynı olarak tasarlanmıştır..

..

..

..

..

En: 17 cmBoy: 25 cmAğırlık: 1034 grKadife kumaş kaplı ve kumaş altı süngerli yapıdadır..

En: 22 cmBoy: 29 cmAğırlık: 2126 grKur'an-ı kerim, yasin ve sandık üzeri kadife kumaşlı kaplama ve desenli pleksi baskı128 sayfa ve şamua kağıtlı kadife yasinkutu içeriği:1 adet kadife kaplı kur'an-ı kerim, 1 adet kadife kaplı yasin, 1 adet inci tesbih..

(İkra Serisi) Kadife Kaplı Sandık İçersindeHafız Boy Kur'an-ı Kerimİnci TesbihTülbent Set..

Kutunun içeriği-Kuran-ı Kerim-Dijital Kuran kalemi-Şarj aleti -Kulaklık-Sesli Kuran elifbası-Tecvit kartelası-Diriliş yolcuğu hac-Miraç basamağı Mescid-i Aksa-Efendimizin kutlu yolculuğu-Sûre isimlerinin anlamları-Esma-ül hüsna-Risalet günlüğü-Ses ve resimlerle elifba öğreniyorum-Çocuklar için sevgili peygamberimizin hayatı-Hac ve Umre duaları..

..

..

..

ORTA BOYRAHLE BOYCAMİ BOY ..

VİNLEKS DERİ KUR'AN-I KERİM ÇANTASI3 BOY SEÇEĞİ SEÇENEĞİORTA BOYRAHLE BOYCAMİ BOYPAKET'10 LU..

                ..

..

..

En: 30 cmBoy: 21 cmAğırlık: 2158 grKur'an-ı kerim ve sandık üzeri kadife kumaş kaplamaSandık üzeri ve kur'an üzeri desenli pleksi detay..

..

Safa Ve Merve İle Dualar (Boyama Kitabı)Çocuklarınızın Eğlenirken Öğrenmelerini Sağlayacak.Esma'ül Hüsna - (Allah`ın (c.c) En Güzel İsimleri ile Boyama kitabı 12 sayfadan oluşmaktadır...

Safa ve Merve İle Harfleri Öğreniyorum Etkinlik Kitabı (BOYAMALI)Kur'an-ı Kerim Harflerini Çocuklarınıza Sevdirerek Öğretebileceğiniz Boyamalı Etkinlik KitabıSafa ve Merve İle Harfleri Öğreniyorum Etkinlik Kitabı (BOYAMALI) 32 SAYFA dan oluşmaktadır..

..

Gösterilen: 1 ile 30 arası, toplam: 44 (2 Sayfa)