Oyun Setleri

Izgara Görünümü:
(0)
Ürün Siparişi (0)

Benim Seccadem

135,00₺

BENİM SECCADEM ÇOCUKLAR İÇİN NAMAZ KILDIRAN KONUŞAN SECCADERabbimizin emri olan namazı Çocuklarınızın namazlarını kılmaya alışmalarında ve ilk öğrenme aşamalarında eksiksiz ve en doğru şekilde namazlarını kılmalarını kılmayı öğrenmeleri için hazırlanmış bu eşşiz ürün ile çocuklarınız namaz kılmayı eğlenerek öğrensin.Paket İçeriği:1 Adet Benim Secca..

(0)
Ürün Siparişi (0)

Cennet Bahçesi 5i Bir Yerde

180,00₺

..

(0)
Ürün Siparişi (1)

Slingpuck Hızlı Sapan Oyunu

60,00₺

..

(0)
Ürün Siparişi (4)

Namaza İlk Adım

80,00₺

Kağıt Türü: Kitap KağıdıEbat: 13,5 x 21Dil: TürkçeCilt Durumu: Karton KapakNAMAZLA SICAK BİR DOSTLUĞUN BAŞLANGICIÇocukların dini bilgileri ve özellikle de namaz kılmayı erken yaşlarda öğrenmeleri ahlaki ve karakter gelişimleri üzerinde olumlu etkiler bırakacaktır.'Namaza İlk Adım' kitabını hazırlarken namazla ilk tanışmayı mümkün olduğu kadar sıcak..

(0)
Ürün Siparişi (0)

Talimli Sure

90,00₺

Koli: 72 Ad.Detay: Sesli TabletNamaz dualarını talimli ezberleme11 Sure14 Sure AyetelkürsiNamaz Duaları Normal OkumaKendin Oku , Kendin Kaydetilahi BölümüTalimli Sure ve Dualar Ses Kayıt Özellikli Kendin Oku, Kaydet Dinle Pati Tablet ile özellikle çocuklarınız dinimizi çok daha kolay öğrenebilecek. 7 den 70 e herkes için Talimli Sure ve D..

(0)
Ürün Siparişi (0)

Diriliş Mancınık

28,00₺

HADİ BAKALIM BÜYÜK KÜÇÜK OYUNCAK OYNAMAYA...ELİNİZDEN DÜŞÜREMEYECEĞİNİZMÜKEMMEL MANCINIK6 TOP İLE HEDEFLERİ VURMAYA..

(0)
Ürün Siparişi (6)

Dini Bilgiler Ansiklopedisi

90,00₺

Koli: 72 Ad.Dini Bilgileri Içeren Tablet Seklinde Elektronik ÜrünElifba (Harfleri ögretir)Elifba Test ( Ögrenilen Harleri pekistirir)32 FarzImanin SartlariIslamin SartleriNamazin FarzlariAbdestin FarzlariGuslün FarzlariTeyemmümün FarzlariKısa SurelerFatiha SuresiFil SuresiKureys SuresiKevser SuresiIhlas SuresiFelak SuresiNas SuresiNamazda Okunan&nb..

(0)
Ürün Siparişi (0)

Oyuncak Fotoğraf Makinesi

2,25₺

Paket: 24 Ad.Renk Muhtelif..

(0)
Ürün Siparişi (3)

Düş Peşime

90,00₺

Uygulamalı Temel Eğitim Oyun Seti, Çocuklarınızla Oynayın, Oynarken eğlenin, Eğlenirken ÖğretinÇocuklarınızla Oynayabileceğiniz, Onlarla Çocuklaşabileceğiniz, En Güzel Uygulamalı Aile OyunuDünyada İlk defa 04-12 yaş Bütün Çocuklar için Zeka Geliştiren 4 Oyun bir arada Okul Öncesi Çocuklarınızla İlgili Nasıl Oynayacağınızı tavsiye Edilen Geniş açıkl..

(0)
Ürün Siparişi (0)

Takva Bahçesi

80,00₺

%100 Yerli Çin İşi Değil Anadolu İşiOyunumuz Sebep - Sonuç İlişkisine Göre HazırlanmıştırTakva Bahçesi Oyunumuz Emniyet genel Müdürlüğü ile Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığının Çocuklarımız İçin Kaybolmaya ve Yabancılara Karşı Mutlaka Öğretilmesini İstediği 10 Altın Kuralı Uygulamalı Olarak İşlenmektedir.Oyunlarımızda Sayı Topacı Kullanılmıştır5..

(0)
Ürün Siparişi (1)

Kızma Mübarek

69,90₺

Uygulamalı Eğitici Eğlenceli Aile Oyun Seti Eğitim Ailede Başlar Eğlenceli Bilgi, Beceri, Zeka ve Algı Oyunu Rekabet Hiç bu kadar Eğitici ve eğlenceli Olmadı… %100 Yerli Çin İşi Değil Anadolu İşi İçimizden Geldiği Gibi Çocuklarınızla Oynayın, Oynarken eğlenin, Eğlenirken Öğretin. Çocuklarınızla Oyanayabileceğiniz, Onlarla Çocuklaşabileceğiniz, En G..

130,00₺

Paket: 1 Ad.Detay: Masa OyunuCennet Bahçesi & Kızma Mübarek Hem Eğitici Hem EğlenceliAilenizle Oynayabileceğiniz Yegane Oyunlardan Biri..

120,00₺

Paket: 1 Ad.Detay: Masa OyunuCennet Bahçesi & Kızma Mübarek Hem Eğitici Hem Eğlenceli Ailenizle Oynayabileceğiniz Yegane Oyunlardan Biri..

130,00₺

Paket: 1 Ad.Detay: Masa OyunuCennet Bahçesi & Kızma Mübarek Hem Eğitici Hem EğlenceliAilenizle Oynayabileceğiniz Yegane Oyunlardan Biri..

(0)
Ürün Siparişi (1)

Sesli Elif-Ba ( Özbek )

90,00₺

305 fonksiyon Kur’an okumaya geçinceye kadar tüm aşamaları seslendiren kitap HER SAYFA SESLİ: Artık Kur’an-ı Kerimi okumayı doğru telaffuzuyla öğrenmek çok kolay. Sağ sayfalara dokunduğunuzda tüm örnekleri sesli olarak dinleyebilirsiniz. SAYFAYI AKTİFLEŞTİRME: Hangi sayfayı çalışacaksanız sayfanın sağındaki aktifleştirme işaretine ba..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 15 (1 Sayfa)